PROFESYONEL SERVİS EKİBİ

Probiz Yazılım Interneer Intellect platformu ile 2004 yılından itibaren Türkiye'de farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere başarılı projeler geliştirmektedir.

Probiz Yazılım İş Süreçleri Yönetimi (BPM) ve Yönetim Bilgi Sistemi (MIS) yazılım ürünleri geliştirerek, bu ürünlerin pazarlama, satış ve satış sonrası eğitim, destek danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel Servis Ekibi ile projelerin; Proje Yönetimi, İş Analizi, Tasarım (Konfigürasyon), Test ve Eğitim hizmetlerini veren firmamız bünyesinde iş süreçlerinize değer katmayı hedefleyen Endüstri Mühendisleri ile çözümler geliştirmektedir.

Profesyonel Servis Ekibimiz;

“ Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ”
“ Sürekli iyileştirme yapmak ”
“ Müşteriye en uygun İş Süreç Yönetimi Uygulamasını zamanında sunmak ”
“ Dünya Kalite Standartlarında Sistem Geliştirmek ”

İlkeleri ile projelerini başarıyla tamamlamaktadır.

Probiz Yazılım müşterilerine iş süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayacak kuruluşa birebir uygun, görselliği mükemmel tasarımlar yapıp kısa zamanda dönüşü olan faydalar elde etmelerine imkan sağlamaktadır. Probiz Yazılım’ın ürettiği çözüm; tümüyle hakim olabildiğiniz ana ve alt süreçleri ile birbirine entegre olan, kısacası “Yönetebildiğiniz bir Sistem” dir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak

Sürekli iyileştirme yapmak

Müşteriye en uygun İş Süreç Yönetimi Uygulamasını zamanında sunmak

Dünya Kalite Standartlarında Sistem Geliştirmek